حمایت از صنایع دستی

اگه هنری دارید که مطمئن هستید میتونید ازش کسب درآمد داشته باشید ما آماده همکاری و حمایت از شما هستیم .

کافیه به ما اطلاع بدید .

درباره ما

در مورد گیلامی:

تهیه گیاهان داروئی,داروهای گیاهی معتبر و محصولات غذایی طبیعی با کیفیت همیشه یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان است.

در این راستا فروشگاه گیلامی که اصول توزیع کالا و ارائه خدمت خود را به مشتریان عزیز بر مبنی صحت و سقم اصل بودن کالا و کیفیت برتر محصولات با توجه به داشتن مدارک های مرتبط نهاده است, بخوبی می تواند در خرید گیاهان داروئی مرغوب, داروهای گیاهی, ادویه جات, عرقیات, خشکبار, محصولات طبیعی و محلی اصل کمک نماید که با توجه به بازار تقلب کالا و همچنین وجود وبسایت هایی که هیچگونه مجوزی جهت پیگیری شکایات و... ندارند, شناخت وبسایت هایی که معتبر باشند حائز اهمیت است.

تیم گیلامی تمام تلاش خود را در زمینه تولید و عرضه محصولات اصل و با کیفیت و با قیمت مناسب و شرایط خرید آسان برای مشتریان و همراهان گیلامی در طول شبانه روز فراهم نموده است.

تیم گیلامی با هدف معرفی و ارائه محصولات ارگانیک و سلامت محور و همچنین معرفی صنایع دستی این مرز بوم فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نمود . رسالت ما ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب در اسرع وقت به دست هموطنان عزیزمان است. ما تمام تلاش خود را در زمینه کامل کردن سبد کالاها در تمامی زمینه ها همچون برای بانوان, آقایان و کودکان را خواهیم داشت تا داشتن خانواده سالم به شما هدیه ای ارزنده از جانب ما باشد.

امیدواریم با بودن در کنار ما , لحظات خوش برایتان تداعی شود . 

بازخوردها